بالاپوش gps خرید جی پی اس ورزشی خرید بالاپوش ورزشی قیمت جی پی اس ورزشی جی پی اس بازیکنان فوتبال

به گزارش سایت ردیابان ، با پیشرفت تکنولوژی حتی بازیکنان فوتبال هم می توانند با استفاده از جی پی اس ، از سرعت بالا در تمرینات ، غییرات ضربان قلب و فشار خون خود مطلع شوندو همچنین میزان کارکرد و سرعت آن ها به راحتی در اختیار مربی قرار گیرد.جهت بهره گیری از این فناوری جدید می توانید بالاپوس جی پی اس را خریداری کنید و برای کسب اطلاع از مزایای بالاپوش GPS به این مقاله توجه فرمایید.

همان طور که در نوشته های پیشین هم اشاره کردیم، جی پی اس به فناوری بسیار کاربردی در تمامی مراحل زندگی تبدیل شده است. البته که جی پی اس خیلی وقت است که به دنیای ورزشی وارد شده است اما بالاپوش جی پی اس ابزار و وسیله ای جدید است که تا چند سال پیش اصلا خبری از آن نبود و به یک بار مورد استفاده تیم های مطرح فوتبال قرار گرفت. پالاپوش جی پی اس نوعی سینه بند ورزشی البته از نوع هوشمند آن است که برای بازیکن های فوتبال و افرادی که تیم فوتبال دارند بسیار مفید خواهد بود. در ادامه اما قصد داریم درباره استفاده تیم ملی فوتبال ایران از بالاپوش جی پی اس و قابلیت هایی که این بالاپوش ورزشی به عنوان یک بازیکن فوتبال در اختیار شما قرار می دهد.

استفاده از بالاپوش جی پی اس (GPS) در تیم های فوتبال
بالاپوش جی پی اس جزو دسته ابزارهای پوشیدنی ورزشی است که کاربرد اصلی و پیشفرض آن برای بازیکنان فوتبال است اما کاملا مشخص است که برای ورزش های مشابهی هم می توان از این بالاپوش (سینه بند ورزشی) استفاده کرد. تا چند سال هیچ صحبتی از این پوشیدنی هوشمند نبود که برای اولین بار در بازی پیش فصل تیم فوتبال رئال مادرید و پاریس سینت ژرمن بر تن بازیکنان تیم فوتبال فرانسوی دیده شد.

بالاپوش gps خرید جی پی اس ورزشی خرید بالاپوش ورزشی قیمت جی پی اس ورزشی جی پی اس بازیکنان فوتبال
مزایای بالاپوش جی پی اس.جهان ردیاب

استفاده از بالاپوش جی پی اس معمولا در تمرین های آماده سازی پیش فصل، صورت می گیرد و با داده هایی که از وضعیت تحرکات بدنی توسط این سینه بند ورزشی هوشمند ارائه می شود، به افزایش آمادگی بدنی بازیکن کمک به سزایی می شود.

اما استفاده از بالاپوش جی پی اس در تیم ملی فوتبال ایران برای اولین بار در اردوهای آفریقای جنوبی و تهران و همچنین در اردو استرالیا توسط کارلوس کیروش، سرمربی تیم ملی فوتبال ایران، صورت گرفته است.

در بازی دوستانه و پیش از شروع فصل بین پاریس سینت ژرمن و رئال مادرید که در نهایت منجر به برد رئال مادرید شد، تصاویر بازیکن تیم فرانسوی زلاتان ابراهیموویچ که بالاپوش جی پی اس به رنگ مشکلی برتن داشت در شبکه های اجتماعی با بیانی طنر منتشر شد. البته استفاده از بالاپوش جی پی اس پیش از فوتبال در رشته ورزشی دو و میدانی و پیاده روی نیز دیده شده بود و فوتبال اولین ورزشی نیست که از این فناوری بهره می برد. در حال حاضر هم خیلی وقت است که تیم ملی فوتبال ایران از این فناوری استفاده می کند و البته با هزینه زیادی در اختیار بازیکنان تیم ملی فوتبال ایران است.

بستن بالاپوش جی پی اس چه مزیت هایی دارد؟
بالاپوش جی پی اس یک فناوری امروزی برای نظارت و مانیتور کردن فعالیت های بدنی بازیکنان و ورزشکاران است. تغییرات ضربان قلب و فشار خون با بستن بالاپوش GPS لحظه به لحظه در اختیار مربی تیم در تمرین ها قرار می گیرد. در دوره مصدومیت یک بازیکن فوتبال داده های جی پی اس به مربی این امکان را می دهد تا با آگاهی کامل از شرایط بدنی بازیکن تمرین های مناسبی برای بازگشت هر چه زودتر بازیکن به شرایط عادی تعیین کند.

برند مطرح در زمینه ارائه بالاپوش های جی پی اس GPSport میزبان این پوشیدنی هوشمند برای بازیکنان مطرح فوتبال بوده است که البته کمپانی ها و برند های دیگری هم در این زمینه فعالیت دارند و علاوه بر بالاپوش پوشیدنی ها یا گجت های دیگری را هم ارائه می کنند. کمپانی GPSport قابلیت های ابزرهای خود را به این شکل بیان می کند.

نمایش میزان سختی و فعالیت در طی یک تمرین ورزشی از طریق نمایش مسافت پیموده شده، مسافت های پیموده شده با سرعت بالا، میزان کاهش یا افزایش شتاب، فشار روی بدن، ضربان قلب
نمایش میزان مسافت پیموده شده با سرعتی بالا تر یا پایین تر از حد آستانه
بیشترین/کمترین سرعت حرکت در یک فصل
بیشترین/کمترین رتبه در زمینه فعالیت در یک فصل
بیشترین/کمترین ضربان قلب در یک فصل
قیمت خرید بالاپوش جی پی اس فوتبال
در ابتدا عرضه این فناوری جدید با قیمت بالایی صورت گرفت به طوری که برای خرید هر ست از بالاپوش جی پی اس می بایست در حدود ۲۰۰۰ یورو هزینه می کردید. یعنی می توان با یک تخمین قیمت خرید ۳۰ ست از این بالاپوش جی پی اس برای تیم ملی فوتبال ایران را در حدود ۲۷۰ میلیون تومان برآورد کرد. اما این ابزار هوشمند در حال حاضر فراوانی بیشتری پیدا کرده اند و در انواع برند ها و با قیمت های مختلف و مقرون به صرفه تر در دسترس هستند.

این تکنولوژی نوین دنیای فوتبال حالا در اختیار تیم ملی است و البته پول زیادی هم برای خریدش هزینه شده است. قیمت هر ست از این لباس‌ها، ۲۰۰۰ یورو است. یعنی تهیه ۳۰ ست بالاپوش GPS برای تیم ملی، تقریبا ۲۷۰ میلیون تومان تمام شده است.

خرید بالاپوش جی پی اس اما در حال حاضر به نظر می رسد در داخل کشور کار سختی باشد چرا که هنوز هیچ کمپانی و برندی بصورت رسمی یا غیر رسمی در این زمینه در ایران فعالیت ندارد و به نظر می رسد اگر مجذوب این فناوری جدید شده اید می بایست از فروشگاه های خارج از کشور برای خرید بالاپوش جی پی اس و البته با قیمت نجومی اقدام کنید.

منبع : https://radyaban.com/blog/%D8%A8%D8%A7%D9%84%D8%A7%D9%BE%D9%88%D8%B4-%D8%AC%DB%8C-%D9%BE%DB%8C-%D8%A7%D8%B3/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *