قیمت ردیاب خودرو بهترین ردیاب خودرو ردیاب خودرو ارزان قیمت ارزانترین ردیاب خودرو قیمت gps خودرو بهترین مارک ردیاب خودرو قیمت انواع ردیاب خودرو

به گزارش سایت پیشگامان صنعت طاها ، روش هایی زیادی جهت جلوگیری از سرقت خودرو وجود دارد . یکی از راه ها استفاده از دزدگیر است که در قدیم بیشتر استفاده می شد که تا یک مسافت کوتاهی می تواند کاربر را مطلع سازد.یک روش دیگر هم نصب ردیاب خودرو می باشد که این فناوری شما را از راه دور به موقعیت مکانی خودور و سرعت آن باخبر می کند.در این مقاله به طور کامل راه های ضد سرقت کردن خودرو را توضیح داده است.

در باز‌جویی‌های فنی به عمل آمده از سارقان خودرو، سارقان اعتراف کردند که در ساعات مختلف شبانه‌روز و بیشتر در ساعات خلوتی خیابان‌های شهر، ضمن گشت‌زنی با موتورسیکلت، خودروهای مدل بالایی را که فاقد تجهیزات ایمنی کافی بودند، شناسایی می‌کردند و با شگرد خاص خودشان، در کمتر از پنج دقیقه خودرو را روشن می‌کردند و از محل متواری می‌شدند.
عوامل سرقت خودرو

از عوامل زمینه‌ساز اصلی وقوع این جرم می‌توان به عدم تجهیز خودرو به لوازم ایمنی، ترک کردن خودرو با موتور روشن، رها کردن خودرو در معابر، بدون رعایت اصول امنیتی؛ سپردن سوئیچ به افراد غیرمطمئن، بی‌احتیاطی هنگام سوار کردن مسافر و توقف در مکان‌های ناامن هنگام استراحت اشاره کرد.

راههای جلوگیری از سرقت

بر روی خودروی خود لوازم ایمنی، نظیر سوئیچ مخفی، قفل سوئیچی، دزدگیر، قفل پدال و فرمان، محافظ کامپیوتر خودرو (محافظ ECU) و سایر وسایلی که از باز کردن درِ خودرو و روشن کردن آن توسط سارقین جلوگیری می‌کنند و یا حداقل آن را به تاخیر می‌اندازد، نصب کنید.
هنگام نصب دزدگیر خودروی خود را به افراد متفرقه و ناشناس نسپارید.
از سیستم‌های دزدگیر مدرن و کارآمد استفاده کنید.
سیستم‌ دزدگیری بر روی خودروی خود نصب کنید که به راحتی قابل خنثی کردن نباشد.
مسیر سیم‌کشی دزدگیر باید به صورتی باشد که نتوان به سادگی آن را قطع کرد
اما با همه ی این راهکارها، سارقان نیز حرفه ای تر شده و به تجهیزات ایمنی نفوذ می‌کنند.

راهکار پیشنهادی ما برای افزایش ایمنی خودرو

پیشنهاد ما استفاده از سیستم ردیابی ماهواره ای است که علاوه بر تجهیز شدن خودرو به سیستم ایمنی و نصب ردیاب، می توانید از مزایای آن که در ادامه اشاره می شود بهره ببرید:
تعیین موقعیت مکانی خودرو در هر لحظه با دقت بالا
امکان متوقف کردن خودرو با ارسال پیامک
مشاهده مسیر تردد خودرو روی نقشه بصورت آنلاین (بر روی گوشی، کامپیوتر، تبلت)
دریافت هشدار باز شدن درب خودرو
دریافت هشدار جدا شدن و یا جابجایی ردیاب

منبع: http://www.pstaha.com/fa/Article/item/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%20%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87/%D9%85%D9%82%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%AA/51/%D8%AE%D9%88%D8%AF%D8%B1%D9%88%DB%8C%20%D8%AE%D9%88%D8%AF%20%D8%B1%D8%A7%20%D8%B6%D8%AF%D8%B3%D8%B1%D9%82%D8%AA%20%DA%A9%D9%86%DB%8C%D8%AF!

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *