قیمت ردیاب شخصی مخفی ردیاب جدید بهترین ردیاب خودرو ارزانترین ردیاب خودرو ردیاب مخفی خودرو ردیاب خودرو ارزان قیمت قیمت ردیاب خودرو

به گزارش سایت پیام جی پی اس ، همان طور که می دانیم ردیاب ها موقعبت مکانی اشخاص را به طور دقیق نشان می دهند حال اگر این ردیاب ها دارای یک سنسور باشند که وجود گاز های سمی دی اکسید کربن هوا را هم تشخیص و هشدار دهد به نظر می رسد یکی از بهترین ردیاب ها محسوب می شوند.اکنون پاسخ این سوال که چگونه سنسور این ردیاب ، گازهای دی اکسید کربن را شناسایی می کند را در این مقاله مطالعه کنید.

گازهای دی اکسید کربن جز گازهای سمی محسوب می شود که حتی باعث خفگی انسان ها می شود و در ابتدا با تنگی نفس شما را غافلگیری می کند از این جهت وجود یک دستگاه خوب و عالی که بتوانید از شرایط آب و هوایی منطقه زندگی خود باخبر شوید بسیار مفید خواهد بود.اما سنسور Sense هم به عنوان کوچکترین ردیاب محسوب می شود که به راحتی موقعیت مکانی شما را می تواند برای دیگران بفرستد و هم امکانات فوق العاده ی دیگری دارد که در این مقاله توضیح خواهیم داد.

امکانات سنسور ردیاب Sense
اطلاع دادن به شما از گازهای CO2 و ترکیبات عالی شیمیایی
همیشه زمانی که شما در خانه نیستید نگهداری از کودکان کار بسیار سختی است بخصوص اینکه گازهای کربن دی اکسید و ترکیبات عالی شیمایی چون TVOC آنها را تهدید کند زیرا این نوع گازها بسیار سمی است و در عین حال نامرئی است پس شما با به همراه داشتن این سنسور به راحتی می توانید از میزان گازهای سمی داخل خانه و محیط کار مطلع شوید.

اطلاع از میزان دما، رطوبت و فشار هوا
به راحتی با چسباندن این سنسور کوچک روی دیوار یا قرار دادن آن روی میز می توانید از میزان اطلاعات دقیقی چون فشار هوا؛ رطوبت، دما محیط مطلع شوید.

دریافت آلارم هنگام درب زدن خانه توسط افراد
شما می توانید این سنسور ردیاب را روی درب خانه نصب کنید تا هنگامی که کسی درب خانه شما را می زند سریعا آلارم را دریافت کنید و مانع از منتظر ماندن مهمانان جلوی درب خانه شوید. زیرا خراب شدن زنگ در یا حتی متوجه نشدن صدای زنگ درب به دلیل پخش موسیقی یا مشغول بودن یا خوابیدن می تواند باعث معطلش شدن افراد پشت درب خانه شما شود.

اطلاع از تمام شدن کار لباسشویی
برخی اوقات اگر با اتمام کار لباسشویی درب آنرا باز نکنید و یک اتصال برق ایجاد شود ممکن است فراموش کنید که چرا لباس شویی روشن نیست و همین باعث شود مجددا آنرا روشن کنید و باعث مصرف برق شود با چسباندن سنسور ردیاب Sense روی لباسشویی می توانید از زمان اتمام کار شستن لباس ها مطلع شوید.

اطلاع از خاموش بودن تمامی لامپ ها
برای اینکه از میزان مصرف برق بکاهید می توانید با چسباندن هر سنسور در قسمتی که لامپ وجود دارد از روشن یا خاموش بودن لامپ های داخل خانه مطلع شوید.

پیدا کردن وسایل با ارزش با ردیاب Sense
این یک دستگاه ردیاب کوچک است که نه تنها قابلیت های ویژه ای دارد بلکه با بهره مندی از فناوری جی پی اس به راحتی می تواند وسایل شما را پیدا کند یا حتی موقعیت مکانی شما را برای افراد خانواده بفرستد.
این سنسور ردیاب تا دو سال شارژ دارد و نیازی به شارژ دستگاه نخواهید داشت.

منبع : https://payamgps.com

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *