خرید ردیاب آهن ربایی ردیاب آهن ربایی خودرو ردیاب خودرو دستگاه ردیاب خودرو خرید بهترین ردیاب خودرو خرید بهترین ردیاب بهترین ردیاب خودرو

با توجه به گزارش سایت پیام جی پی اس ، با خرید یک ردیاب آهن ربایی بدون نیاز به نصب می توانید از موقعبت مکانی ، سرعت خودرو آگاه شوید و همچنین از سرقت ماشین خود جلوگیری کنید.بااستفاده از یک ردیاب کوچک آهنربایی قادر به ردیابی آنلاین خودرو هستید.در این مقاله سعی شد تا شما را با فواید خرید ردیاب خودرو بدون نیاز به نصب آشنا کنیم.برای کسب اطلاع بیشتر می توانید این مطالب را مطالعه فرمایید.

ماشین جزو وسایل نقلیه محسوب می شود که امروزه همه مایل به خرید آن هستند اما در بین تمامی خودروها هر کدام از آنها آپشن های مختلفی دارند و از این جهت قیمت های مختلف خودروها حتی به یک میلیارد هم می رسد. از این سو خرید وسایلی چون قفل فرمان و قفل پدال و بستن آن باعث می شود که شما نگران سرقت خودرو نباشید. اما این را باید به شما بگوییم که بستن قفل فرمان و پدال تنها زمان سرقت را بیشتر می کند اما با این وجود باز هم ممکن است با وجود این دستگاه ها سرقت ماشین رخ دهد پس بهترین وسیله خرید ردیاب خودرو است.

 

خرید ردیاب آهن ربایی ردیاب آهن ربایی خودرو ردیاب خودرو دستگاه ردیاب خودرو خرید بهترین ردیاب خودرو خرید بهترین ردیاب بهترین ردیاب خودرو
فواید خرید ردیاب خودرو بدون نیاز به نصب.جهان ردیاب

فواید خرید ردیاب خودرو آهنربایی
همانطور که می دانید از فواید خرید ردیاب آهنربایی این است که نیاز به نصب کردن و سیم کشی ندارد و شما به راحتی می توانید آنرا در هر جایی از ماشین بگذارید. به دلیل قدرت آهنربایی بالایی که این نوع دستگاه ردیاب خودرو دارد به راحتی می توانید آنرا زیر ماشین یا مکانهایی که جلو دید نباشد بگذارید با این کار شما یک دستگاه ردیاب مخفی در ماشین خود جاسازی کرده اید که هیچ کس از محل آن مطلع نخواهد بود. اما بهتر است به فواید این دستگاه بپردازیم.
• اطلاع از موقعیت دقیق ماشین
• ردیابی آنلاین و ۲۴ ساعته
• اطلاع از میزان سرعت ماشین و محل توقف و حرکات ماشین
• دریافت آلارم هنگام خروج از مناطق تعیین شده

قابلیت استفاده از ردیاب آهنربایی برای ردیابی افراد و کیف و چمدان
یکی از نکات ویژه هر دستگاه ردیاب آهنربایی این بود که کاملا قابل حمل است و به راحتی می توانید آنرا با خود حمل کنید و در داخل ماشین بگذارید اما شاید نیاز داشته باشید از این دستگاه برای ردیابی آنلاین افراد و چمدان یا کوله خود استفاده کنید. باید به شما بگوییم این کار به راحتی امکان پذیر است.

امکانات و مشخصات فنی دستگاه ردیاب آهنربایی
این دستگاه های ردیاب هم به مانند آنهایی که نیاز به نصب دارد دارای GSM و GPRS است و به راحتی با گذاشتن یک سیم کارت داخل آن می توانید موقعیت مکانی خودرو یا افراد که ردیاب به همراه دارند را روی وب سایت یا گوشی مشاهده کنید. البته بر خلاف دیگر دستگاه های ردیاب خودرو نیاز به سیمکشی ندارد و یک باتری داخلی دارد که با توجه به آن و میزان شارژ باتری می توانید هر چند روز از آن استفاده کنید و پس از اتمام شارژ باتری با شارژر مورد نظر آنرا شارژ کنید.
• وجود گیرنده های آمریکایی
• وجود میکروفن داخلی برای دریافت صدا داخل ماشین یا صدای افراد هنگام حمل آن
• امکان انجام تنظیمات و دریافت آلارم هنگام خروج از محدوده تعیین شده یا دریافت آلارم هنگام رانندگی با سرعت غیر مجاز
• کاملا ضد آب و ضد ضربه
• دارای سنسور تکان دهنده برای جلوگیری از سرقت ردیاب و دریافت آلارم هنگام برداشته شدن ردیاب

منبع : https://payamgps.com

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *