بهترین ردیاب خودرو دستگاه ردیاب خودرو ردیاب ارزان ماشین قیمت انواع ردیاب خودرو ارزانترین ردیاب خودرو بهترین مارک ردیاب خودرو

به گزارش ایران جی پی اس، برای خرید یک دستگاه ردیاب خودرو باید به عواملی دقت داشته باشید و متناسب با کاربری خود بهترین ردیاب خودرو را خریداری کنید.در ابتدا محل استفاده خودور را مشخص کنید.سپس به باطری ردیاب دقت داشته باشید و همین طور ابعاد ردیاب خودرو و دیگر امکانات جانبی ردیاب را بررسی کنید و بعد اقدام به خرید نمایید.در مورد هر کدام از این مشخصه ها در این مقاله به طور کامل توضیح داده شده است.

ردیاب خودرو چیست؟

ردیاب خودرو یک دستگاه در اندازه ها و کارایی های مختلف میباشد که عملکرد اصلی آن ردیابی است و میتوان هر لحظه از محل دقیق خودرو یا شخص باخبر بود. در زیر به بررسی انواع معیارها برای انتخاب یک ردیاب خودرو خواهیم پرداخت. شما باید با توجه به نیازهای خود ردیاب خودرو مناسب خودتون رو انتخاب کنید.

محل استفاده ردیاب

ردیابها برای انواع افراد و اشیاء متحرک قابل استفاده هستند. روی هر وسیله ای که قابل حرکت باشد میتوان ردیاب نصب نمود از جمله خودرو، موتور سیکلت، دوچرخه، انواع حیوانات خانگی مانند سگ و گربه، انواع دام ها مانند گاو و گوسفند، سالخوردگان، بچه ها، بازاریابها و انواع اشخاص و افراد.

شما باید بدانید که ردیاب خودرو یا ردیاب شخصی که میخواهید بخرید برای کدامیک از موارد بالا قابل استفاده میباشد. برخی ردیابها مختص یکی از کاربردهای بالا میباشند برای مثال ردیاب خودرو مدل ۲۰۱ فقط بر روی خودروها قابل استفاده میباشد و برخی از آنها برای چندین مورد قابل استفاده میباشند مانند ردیاب شخص مدل ۲۰۴ که هم بر روی اشخاص و هم حیوانات و خودرو قابل استفاده میباشد.

بهترین ردیاب خودرو دستگاه ردیاب خودرو ردیاب ارزان ماشین قیمت انواع ردیاب خودرو ارزانترین ردیاب خودرو بهترین مارک ردیاب خودرو
خرید یک ردیاب خودرو .جهان ردیاب

دقت ردیاب

ردیابهای موجود در بازار اکثرا دارای دقت ۵متر میباشند یعنی موقعیتی که نشان میدهند حداکثر دارای ۵ متر خطا میباشد. چنین دقتی برای اکثر کاربردها دقت مناسبی میباشد ولی ممکن است کار شما به گونه ای باشد که نیاز به دقت بالاتر داشته باشید. پس هنگام خرید ردیابها به دقت آنها نیز توجه نمایید. هرچه دقت ردیاب بالاتر باشد قیمت آن نیز بالاتر میرود.

باطری پشتیبان ردیاب

ردیابهایی که به برق خودرو وصل میشوند( ردیاب خودرو ) هیچوقت ازکار نمی افتند ولی ردیاب های شخصی یا ردیاب های خودرویی که نصب نمی شوند و به خودرو چسبانده میشوند انرژی خود را از باطری داخلی خود تامین میکنند و همانند موبایل پس از یک مدتی شارژ باطری آنها تمام میشود و نیاز به شارژ مجدد دارند. اکثر ردیابها دارای باطری با توانایی کارکرد حداکثر یک روزه میباشند. البته یک سری ردیابها با باطری قدرتمند هم هستند که عمر باطری آنها بالاتر از یک ماه هم میرود.

ابعاد دستگاه

با توجه به محل استفاده، ابعاد ردیاب خود را متناسب انتخاب نمایید که بزرگتر از محل قرارگیری آن نباشد. برای سالمندان، فرزندان و حیوانات خانگی ردیابی را انتخاب نمایید که زیاد سنگین نباشد و ابعاد کوچکتری داشته باشد.( ردیاب شخص )

امکانات جانبی ردیاب

ردیابها علاوه بر عمل اصلی ردیابی امکانات و کارکردهای جانبی بسیاری دارند. ردیابی را انتخاب نمایید که کارکردهای مورد نظر شما را داشته باشد. انواع کارکردها به طور خلاصه به صورت زیر میباشد.

دکمه کمک اظطراری برای درخواست کمک در موقعیت اظطراری
دارای برنامه تحت وب برای کنترل ردیاب
باز و بستن درهای خودرو با موبایل از هر فاصله ای
خاموش و روشن کردن خودرو از هر فاصله ای با موبایل
هشدار در صورت حرکت با سرعت غیر مجاز
اطلاع رسانی در صورت وارد یا خارج شدن ردیاب به یک منطقه یا شهر خاص

نتیجه گیری

برای خرید ردیاب عجله نکنید.همه معیارهای ذکر شده را در نظر بگیرید و از فروشنده بخواهید که اطلاعات کامل در مورد این ویژگیها را در اختیار شما بگذارد. از امکانات جانبی ردیابها غافل نمانید که آنها میتوانند برای شما امکانات فراوانی را فراهم نمایند. در آخر لیست ردیاب های شرکت ما به صورت مقایسه ای مشاهده نمایید.

منبع : https://www.irgpstracker.com/%DA%86%DA%AF%D9%88%D9%86%D9%87-%DB%8C%DA%A9-%D8%B1%D8%AF%DB%8C%D8%A7%D8%A8-%D8%AE%D9%88%D8%AF%D8%B1%D9%88-%D8%AE%D9%88%D8%A8-%D8%AE%D8%B1%DB%8C%D8%AF-%DA%A9%D9%86%DB%8C%D9%85/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *